kursy fotograficzne poznań


Dzięki minione 2 lata pracy imaginowałam o wygodnym łóżku do zdjęć ciążowych, ciążowych natomiast dziecięcych. Wreszcie mam na tyle dużo powierzchni, że prawdopodobnie tu jeżyć się na co dwadzieścia cztery godziny i odziewać się w kolorowe narzuty a poduszki dopasowane do aktualnych stosunki. Odrobina klimatu boho aż do dopadnięć rodzinnych i co niemiara miękkich kocy, a także poduszek.

A obecnie rzecz, na którą ego sam bardzo długo oczekiwałam. Wizualizowałam ją se po nocach i planowałam postawienia półek, przegródki, oświetlenia. na akcesoria do sesji zdjęciowych. Bezdenna, ewidentna i pojemna. Każda szufladka jest już dokonana po kanty ubrankami w celu noworodków, niemowląt, sukienkami dla dziewczynek a sukienkami ciążowymi. Pomieściło się tam i nie jedynie łóżeczko i misa, tkaninki, owijki, wianki i wszelkie małe osprzęt do sesji noworodkowych natomiast dziecięcych. I jak na położenie dokąd można się poczuć gdy w domu przystało, maci tu delikatny kącik kawowy, w którym zawsze oczekuje aromatyczna kawa, herbata i byt słodkiego dla jeszcze lepszej atmosfery:) A szafkeczka poniżej jest bezwzględna przykładowych produktów fotograficznych, jakie możecie zamowić po Waszej sesji zdjęciowej.

Studio implikuje się w Warszawie, na spokojnym Gocławiu, w sąsiedztwie urokliwego jeziorka Balaton, z pięknie zagospodarowaną zielenią a placami frajd. Bliskość parku a kafeterii powyżej samą wodą niesie w środku sobą dodatkową korzyść. W czasie sesji noworodkowych, w jakich uczestniczy kilkuletni braciszek lub siostrzyczka, staje się doskonałym położeniem na przechadzka, kiedy dokonamy już zdjęcia rodzinne a potrzebujemy chwili pauzy aby dać możliwość maleństwu dogodne warunki snu i pozowania :) NATOMIAST na wiosenkę przymierzymy się do sesji plenerowych tuż za rogiem. Kiedy Wam się podoba moja kolejna miejscówka? Zapraszam Was aż do śledzenia mojego instagrama, gdzie w historiach demonstruję wiele filmików a zdjęć z bieżącego wystroju.

Tagi dla artykułu:

psychoterapia kielce
Top