studium fotografii


Wszelkie nowonarodzone dziecko jest różnorakie, każde jest charakterystyczne. Rodzice oczekują na nie z obszernymi marzeniami, planami, stoją tuż przy progu nowego życia z dzieckiem u boku. Mam przyjemność spotykać ich w tym wyjątkowym momencie w życiu, przeto faktycznie bardzo cenię oferować im obszerne potencjał na moim poletku sesji noworodkowych. Inwituję do zobaczenia, przed jakim doborem stawiam nowo upieczonych rodziców. W mojej pinakoteki zdjęć noworodkowych znajdziecie do licha i trochę najść, które w tym poście chciałam podzielić na kategorie, aby ułatwić Wam rodzicielom zaplanowanie Waszej jedynej sesji.

Te najprostsze, gdzie figa nie odgina uwagi od dziecka. Budujemy czułym tłem, ubrankami aż do przykrywania noworodka. Fotografie są faktyczne, pozycje dziecka również. To bodaj w najwyższym stopniu nieśmiertelny kierunek zdjęć, który nigdy nie wyjdzie spośród mody. W wersji dla dziewczynek kiedy niekiedy nie mogę siebie odmówić cienkiej opaseczki, która naświetli jej urodę

Gdy tak przysiadłam nad moim aktualnym portfolio, to mogłabym jeszcze czasochłonnie tworzyć kategorie dla tych dopadnięć, dawać do myślenia się, jakie lubię najbardziej, atoli zgodność z rzeczywistością jest taka, że krasa tkwi w różnorodności i z przyjemnością tą różnorodność próbuje, stale poszukując nowych akcesoriów, tkanin, pojemniczków. Jeszcze moich najpóźniejszych zdjęć możecie odszukać W TEJ OKOLICY.

Tagi dla artykułu:

psychoterapia kielce
Top